دانلود هاتایوگا - دانلود رایگان کتاب یوگای حرکتی
 کتاب جامع و کامل هاتا یوگا (یوگای حرکتی)در سه جلد کامل و 560 صفحه
 نوشته سوامی ساتیاناندا وبا  ترجمه جلال موسوی نسب
 هاتایوگا روشی برای آرمش جسم و روح است که با تمرینات آن می توانید جسمی سالم و شاداب و روحی آرام داشته باشید و بر مشکلات جمسی و روحی غلبه کنید
 
 قیمت: 5600 تومان
 


هاتایوگا متداول ‌ترین روش یوگاست و در کشور‌های غربی طرفداران زیادی دارد. در ‌این شاخه از یوگا، از حرکات بدنی یا آسانا، تکنیک ‌های تنفسی یا پرانایاما و مدیتیشن یا مراقبه استفاده می‌شود که باعث می‌ شوند تا سلامت فرد بهتر شده و به بُعد معنوی خود نزدیک‌ تر شود.

کتاب به صورت پی دی اف و با کیفیت عالی می باشد چون در برخی فروشگاه ها پس از خرید متوجه می شوید که بی کیفیت و بسیار ناخوانا هستند و یا تعداد صفحاتشان کم است، عکس های زیر نمونه صفحات کتابند
شما تنها با پرداخت 5600  تومان می توانید لینک دانلود فایل این کتاب را دریافت می کنید و بدون هزینه پست و فوت وقت این کتاب ارزشمند در اختیارتان قرار می گیرد ( لینک دانلود به شماره همراه، ایمیل یا تلگرام شما ارسال می گردد )


کتابهای تاریخی، باستانشناسی، علوم غریبه، ادعیه، اذکار و متافیزیک، هیپنوتیزم، انرژی درونی

دانلود هاتایوگا - دانلود رایگان کتاب یوگای حرکتی

هاتایوگا(یوگای حرکتی) چیست؟
هاتایوگا معروف به یوگای بدنی از دو واژه
(ها) به معنا‌ی خورشید و (تا)به معنای ماه تشکیل شده است که ماه و خورشید به ترتیب سنبل انرژی ‌های منفی و مثبت بوده و هدف هاتایوگا وحدت و هماهنگی بین این دو انرژی متضاد در بدن می‌باشد.
 هاتایوگا نیز، مشابه بسیاری از مکاتب فلسفی معتقد است که جهات بر اساس اصل تضاد پایه گذاری شده و این عقیده به طور آشکار در تمرینات و فلسفه این مکتب نمود یافته است.
 ‌هاتایوگا متداول ‌ترین روش یوگاست و در کشور‌های غربی طرفداران زیادی دارد. در ‌این شاخه از یوگا، از حرکات بدنی یا آسانا، تکنیک ‌های تنفسی یا پرانایاما و مدیتیشن یا مراقبه استفاده می‌شود که باعث می‌ شوند تا سلامت فرد بهتر شده و به بُعد معنوی خود نزدیک‌ تر شود. هاتایوگا شخص را قادر میسازد بوسیله تمریناتی بر مقاومت طبیعی خود افزوده و سلامتی را در حیطه جسم ذهن تجربه کند و بر واکنش های عصبی غیر ارادی خود کنترل و تسلط داشته باشد. اگر به دنبال ذهنی آرام و جسمی ‌سالم هستید،‌‌ هاتایوگا می‌تواند برایتان بسیار سودمند باشد.

دانلود هاتایوگا - دانلود رایگان کتاب یوگای حرکتی

یوگا ، پیوند دو فرهنگ آریایی و هندو است . آیین درویشی در خانقاه ها حافظ اسرار یوگا بوده است . به این مناسبت مراسم بزرگداشتی برگزار گردید كه سوامی ساتیاناندا با لباس دروایش ایرانی در آن گردهمایی حضور داشت .

دانلود فیلم آموزش یوگا بصورت فارسی این فیلم در 7 قسمت بصورت مختصر به آموزش حرکات یوگا می پردازد. این فیلم آموزشی کاملا فارسی میباشد.فرمت فایل : MP4 میانگین حجم هر قسمت : 3 مگابایت… آپارات - آموزش یوگا. ... اپلیکیشن جامع آموزش یوگا (یوگا هنر زندگی) · یوگا هنر زندگی. 1,303 بازدید ... دانلود آموزش یوگا برای افراد مبتدی ۲۰۱۵ HD · دانلود بدنسازی .
 دانلود رایگان آموزش یوگا - . در این ویدئوهای آموزشی Nicky McGinty به شما ترکیبی عالی و بی نقص از این دو ...
 دانلود مجموعه فیلم های آموزشی Yoga یوگا مجموعه فیلم های آموزشی Yoga یوگا برای علاقمندان به این رشته آرامش بخش و مفید تهیه گردیده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت . یوگا یک ورزش جسمی و فکری که ...یوگا ورزشی جسمی و روانی می‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها بوجود آمده‌است.واژه Yoga در اصل از واژهٔ «یوج»(Yuj) در زبان سانسکریت که به معنی یکپارچه سازی و ...یوگا یک ورزش ذهنی و جسمی بوده که در این چند سال اخیر از محبوبیت فوق العاده زیادی برخوردار شده است، این محبوبیت نه تنها در کشور ایران بلکه در بیشتر کشور ها ...با بهترین معلم ها یوگا را گام به گام همراه با فیلم آموزشی یاد بگیرید + ...Daily Yoga برنامه ای جهت ارایه تمرین های یوگاست که مراحل مختلف یوگا را با زمان ... معلم ها یوگا را گام به گام همراه با فیلم آموزشی یاد بگیرید


موضوع : دانلود علوم غریبه و ادعیه و اذکار، دانلود کتاب و موارد متفرقه،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،