دانلود اپلیکیشن تقویم سال 1396 - با قابلیت یادداشت روزانهتقویم سال 96 برای موبایل های اندروئیدی شما
با تعیین تعطیلات و مناسبت ها
به صورت بسیار زیبا و شکیل
با قابلیت یادداشت روزانه و مشاهده عناوین و تفکیک یادداشت ها

 قیمت: 1000 تومان


 

دیگه لازم نیست هزینه انچنانی کنید برای خرید سر رسید
با نصب ابن اپلیکیشن در موبایل خود نیازی نیست یک سررسید جاگیر با خود حمل کنید

  تفاوت بسیار مهم اپلیکیشن تقویم سال 96 فروشگاه ما با اپلیکیشن های فروشگاه های دیگر:

 در فروشگاه های مختص اپلیکیشن های موبایل، فایل اصلی نرم افزار به صورت مخفی است و به گونه ای است که فایل اصلی در اختیار شما قرار نمیگیرد. شما فقط باید با موبایل، برنامه را نصب کنید  و درصورتی که برنامه خراب شود چون فایل اصلی را ندارید نمی توانید دوباره آنرا نصب کنید و باید مجدد هزینه بپردازید اما با خرید از فروشگاه ما می توانید فایل اصلی را ذخیره کنید که هرگاه برنامه نصبی دچار مشکل شد دوباره آنرا نصب کنید.
 شما تنها با پرداخت 1000 تومان لینک دانلود فایل این نرم افزار را دریافت می کنید و  این نرم افزار اندروئیدی ارزشمند در اختیارتان قرار می گیرد


دانلود اپلیکیشن تقویم سال 1396 - با قابلیت یادداشت روزانه

با اپلیکیشن کارآمد سررسید و تقویم سال 96 دیگه نیازی نیست کاغذ مصرف بشه!
دیگه نیازی نیست هزینه اضافی پرداخت بشه!
به سالم ماندن درختها و طبیعت کمک می کنه!
در ضمن یکبار دانلود کنید و فایل اصلی رو تا می تونید به دوستاتون هم بلوتوث کنید تا طبیعت سالم بمونه و هیچ کسی کاغذ بابت سررسید استفاده نکنه.

دانلود اپلیکیشن تقویم سال 1396 - با قابلیت یادداشت روزانه

با قابلیت یادداشت روزانه و مشاهده عناوین تفکیک شده یادداشت ها که به راحتی با لمس اون تاریخ و اون یادداشت اطلاعات کامل رو می تونید ببینید.


دانلود برنامه تقویم 96 اندروید برای موبایلدانلود تقویم 96 اندروید, ویجت تقویم 96 فارسی اندروید, دانلود تقویم 96 فارسی برای کامپیوتر, دانلود تقویم فارسی 96, دانلود persian calendar,دانلود تقویم.تقویم 96 برای اندروید • دانلود رایگان -تقویم 96 را در این پست برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم ، این پست شامل تقویم سال 1396 هجری شمسی همراه با تغییرات تقویم ، مناسبت ها ، تعطیلات رسمی ، همراه با ... 96 برای موبایل. در این پست از سایت میتوانید تقویم فارسی سال ۹۶ را برای موبایل دانلود کنید. تقویم کامل سال ۹۶ به همراه تمامی مناسبت ها. دانلود فایل تقویم 96.دانلود تقویم 96 - تقویم سال 1396 با پس زمینه طبیعت + ماشین + مذهبی دانلود تقویم 96 تقویم سال 1396 با پس زمینه طبیعت ماشین مذهبی شمسی مناسبت ها PDF برای دسکتاپ کامپیوتر دانلود تقویم 96 در یک نگاه تقویم سال 96 ... دانلود Swift  تقویم 96 با مناسبت ها,مناسبتهای سال 96,دانلود تقویم سال 1396,تقویم سال 1396 هجری شمسی,دانلود رایگان تقویم 96,دانلود تقویم 96 pdf,تقویم سال ...دانلود تقویم بادصبا سال 1396 برای اندروید آخرین نسخه - تقویم96 ..


موضوع : دانلود اپلیکیشن و نرم افزار موبایل،
برچسب ها : ، ، ، ، ،