دانلود اپلیکیشن فالنامه شیخ بهاییدر زندگی شخصی موارد فراوان پیش می آید که در یک دوگانگی فکری و ذهنی گیر میکنیم و هرچه تلاش میکنیم نمی توانیم درست را انتخاب کنیم
 فال حافظ وغیره است و استفاده از آنها یک قوت قلب برای ما در انجام کارها می شود. یکی از بهترین منابع فال که بسیار معتبر می باشد فال استاد شیخ بهایی است.که به جرات می توانم بگویم که بسیار پرکاربد و صحیح است.

قیمت: 1800 تومان

 

فال نامه منسوب به شیخ بهایی از فال نامه های مشهور و دارای نسخ متعدد است که محققین بعد از بررسی کلی صحت آن را تأیید نموده اند و بیان کرده اند که الحق و الانصاف، دستی غیبی در پس آن وجود دارد. این اپلیکیشن یک برنامه ایرانی برای گرفتن فال از اشعار شیخ بهائی است که میتواند برای شما مفید واقع گردد.

  تفاوت بسیار مهم اپلیکیشن فالنامه شیخ بهایی فروشگاه ما با اپلیکیشن های فروشگاه های دیگر:

2 در فروشگاه های مختص اپلیکیشن های موبایل، فایل اصلی نرم افزار به صورت مخفی است و به گونه ای است که فایل اصلی در اختیار شما قرار نمیگیرد. شما فقط باید با موبایل، برنامه را نصب کنید  و درصورتی که برنامه خراب شود چون فایل اصلی را ندارید نمی توانید دوباره آنرا نصب کنید و باید مجدد هزینه بپردازید اما با خرید از فروشگاه ما می توانید فایل اصلی را ذخیره کنید که هرگاه برنامه نصبی دچار مشکل شد دوباره آنرا نصب کنید.

 شما تنها با پرداخت 1800 تومان لینک دانلود فایل این نرم افزار را دریافت می کنید و  این نرم افزار اندروئیدی ارزشمند در اختیارتان قرار می گیرد


دانلود اپلیکیشن فالنامه شیخ بهایی

امروز فال در زندگی روزمره ما بسیار کاربرد دارد و در بسیاری از مواقع راه ثواب و ناثواب را برای ما مشخص و روشن می سازد. در زندگی شخصی بسیار موارد فراوان پیش می آید که در یک دوگانگی فکری و ذهنی گیر میکنیم و هرچه تلاش میکنیم نمی توانیم درست را انتخاب کنیم به همین خاطر به دنبال یک تکیه گاه و هادی هستیم تا راه صحیح را به ما نشان دهد .

دانلود اپلیکیشن فالنامه شیخ بهایی

 یکی از این راه ها گرفتن فال مثل تفاعل به قرآن کریم ، فال حافظ وغیره است و استفاده از آنها یک قوت قلب برای ما در انجام کارها می شود. یکی از بهترین منابع فال که بسیار معتبر می باشد فال استاد شیخ بهایی است.که به جرات می توانم بگویم که بسیار پرکاربد و صحیح است.
این مجموعه کمیاب تقریبا همه زمینه ها مثل ازدواج ، تجارت ، شراکت ، سلامت و بیماریها، مقصود و مقصد و غیره که در زندگی امروزی ما کاربرد فراوان دارد را شامل می شود.
به همراه نمونه جواب هایی که توسط شیخ بهایی استخراج گردیده است.


موضوع : دانلود علوم غریبه و ادعیه و اذکار، دانلود اپلیکیشن و نرم افزار موبایل،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ،