نسخه نفیس کتاب صحیفه سجادیه با ترجمه فارسی و حاشیه نویسی دانلود نسخه ای بسیار نفیس از کتاب خطی صحیفه سجادیه
 نسخه نفیس صحیفه سجادیه با با ترجمه فارسی، حاشیه نویسی شده،
 با کیفیت عالی و در  457 صفحه

 اصل این کتاب در آرشیو کتابخانه ملی مجلس موجود است که این کتاب نسخه پی دی اف آن است

-

  قیمت : 3000 تومان

دانلود رایگان کتاب صحیفه سجادیه (دعاهای امام سجاد (ع) ) در اینترنت موجود است اما نسخه ای که ما برای فروش قرار داده ایم فایل pdf از اسکن نسخه خطی و بسیار نفیس، با ترجمه فارسی و حاشیه نگاری در 457 صفحه به صورت اسکن رنگی و با کیفیت عالی  این کتاب ارزشمند می باشد

کتاب به صورت پی دی اف  می باشد و شما تنها با پرداخت 3000  تومان می توانید لینک دانلود فایل این کتاب را دریافت می کنید و بدون هزینه پست و فوت وقت این کتاب ارزشمند در اختیارتان قرار می گیرد ( لینک دانلود به شماره همراه، ایمیل یا تلگرام شما ارسال می گردد )


کتابهای تاریخی، باستانشناسی، علوم غریبه، ادعیه، اذکار و متافیزیک، هیپنوتیزم، انرژی درونی کتاب کلیدهای اسرار جلد2 - بهترین و مجرب ترین اوراد و علوم غریبه

دانستنی هایی درباره صحیفه سجادیه :

به پاره‎ای از پوست یا كاغذی كه در آن چیزی می‎نویسند «صحیفه» گفته می‎شود و چون دعاها را روی صحیفه می‎نوشتند به خود دعاها نیز صحیفه گفته ‎اند.

صحیفه سجادیه دارای عالیترین سندهاست اگر چه بلندی مضامین، شیوایی عبارات و هماهنگی مطالب آن برای صحت انتساب آن به امام سجاد ـ علیه‎السلام ـ كافی است.

چون در صحیفه‌ سجادیه برای مسائل گوناگون و نیازهای مختلف انسانی دعایی آمده است به آن، «صحیفه كامله» گفته ‎اند یعنی صحیفه ‎ای كه كامل و فراگیر است و به همه ابعاد انسانی پرداخته است. البته «صحیفه فاطمه زهرا ـ علیها‎السلام ـ» و «صحیفه علی ـ علیه‎السلام ـ» نیز كامل هستند ولی بدین صفت، مشهور نشده‎اند از این جهت این وصف به صحیفه سجادیه مخصوص گردیده است.

کتاب کلیدهای اسرار جلد2 - بهترین و مجرب ترین اوراد و علوم غریبه

نسخه ‎ای از صحیفه سجادیه به خط زید بن علی (فرزند امام سجاد ـ علیه‎السلام ـ) در كتابخانه واتیكان موجود است. نسخه‎ ای هم به خط امام باقر ـ علیه‎السلام ـ در نزد امام صادق ـ علیه‎السلام ـ محفوظ بوده و محتمل است كه از جمله «مواریث امامت» در نزد امام زمان ـ عًجَلَ الله تعالی فَرَجَهُ الشریف ـ باشد.

کلمات توضیحی :  درباره صحیفه سجادیه، دانلود نسخه خطی صحیفه سجادیه، نسخه نفیس صحیفه صجادیه، نسخه اصل و قدیمی صحیفه سجادیه، دانلود رایگان نسخه خطی صحیفه سجادیه، دعاهای امام سجاد، صحیفه سجادیه توسط چه کسی نوشته شده، صحیفه سجادیه چگونه به نگارش درآمده


موضوع : دانلود علوم غریبه و ادعیه و اذکار،
برچسب ها : ، ، ، ، ،