پکیج تبدیل موبایل به فلزیاب- شامل نرم افزار، راهنما و فیلم
با نصب این نرم افزارها بر روی موبایل خود می توانید علاوه بر ردیابی فلزات حتی با تعیین فرکانس، سفال و استخوان را هم ردیابی کنید
 این بسته شامل سه نرم افزار اندروئیدی، دو فایل پی دی اف راهنمای فارسی نرم افزارها و فیلم تست و کار با موبایلی که به فلزیاب تبدیل شده .
 در این فیلم به خوبی مشاهده می کنید که یک انگشتر طلا را زیر خاک می گذارند و شروع به تست می کنند.

 قیمت : 15000 تومان

پکیج تبدیل موبایل به فلزیاب شامل  نرم افزارها، راهنمای فارسی و فیلم تست و کاربرد آن
با نصب این نرم افزارها بر روی موبایل خود می توانید علاوه بر ردیابی فلزات حتی با تعیین فرکانس، سفال و استخوان را هم ردیابی کنید
این بسته شامل سه نرم افزار اندروئیدی، دو فایل پی دی اف راهنمای فارسی نرم افزارها و فیلم تست و کار با موبایلی که به فلزیاب تبدیل شده .

شما تنها با پرداخت 15000 تومان لینک دانلود فایلها را دریافت می کنید و بدون هزینه پست و فوت وقت این مجموعه ارزشمند در اختیارتان قرار می گیرد.

پکیج تبدیل موبایل به فلزیاب- شامل نرم افزار، راهنما و فیلم

این بسته دو نرم افزار اندروئیدی  تبدیل موبایل به فلزیاب و ردیاب دارد که با تولید،انتشار و دریافت فرکانس های متفاوت موبایل شما رو عملآ تبدیل به یک فلزیاب پیشرفته می کند، طوری که حتی با تنظیم فرکانس، علاوه بر ردیابی فلزیاب، سفال و استخوان را هم ردیابی می کند.
یک نرم افزار اندروئیدی و دو فایل
PDF فارسی نحوه کار و تنظیم فرکانس های نرم افزارها را به شما آموزش می دهد و از نکات مثبت این بسته این است که دو دفترچه و نرم افزار راهنما دقیقآ مربوط به همان نرم افزارهای ارائه شده برای ردیابی و فلزیابی می باشد.
چون ممکن است شما با کلی زحمت فایل راهنما را از جایی پیدا کنید اما نرم افزاری که در راهنما گفته شده در دسترس شما نباشد، یا اینکه اپلیکیشن فلزیاب یا ردیاب را از اپ استوری پیدا کنید ولی راهنمای فارسی مربوط به آن نرم افزار را نیابید.
اما این مجموعه دقیقآ نرم افزار های فلزیاب و ردیابی را دارد که در راهنمای فارسی نحوه کاربرد و عملکرد آنرا گفته.
با کمک این نرم افزارها و درست کردن دو آنتن برنجی ساده که روش ساخت آن هم در نرم افزار راهنما و کتاب پی دی اف گفته شده می توانید با موبایل خود یک فلزیاب پیشرفته داشته باشید.
برای ارسال فرکانس قویتر همانطور که در فیلم و فایلهای راهنما توضیح می دهد می توانید یک بلندگوی  بلوتوثی معمولی (با قیمت بیست، سی هزار تومان) همه جا موجود است تهیه کنید تا صدای فرکانس موبایلتان بلندتر باشد.
پکیج تبدیل موبایل به فلزیاب- شامل نرم افزار، راهنما و فیلم

در فیلم کوتاهی که در این بسته برای شما ارسال می شود، تست نرم افزار را می توانید مشاهده کنید.
من تا قبل از اینکه فیلم را ببینم باور نمی کردم که با موبایل اندروئیدی معمولی بشود فلزیابی کرد،  اما در این فیلم به خوبی مشاهده می کنید که یک انگشتر طلا را زیر خاک می گذارند و شروع به تست دستگاه می کنند. از 5 متر فاصله شروع می کند و تا 70 متر فاصله هم محل طلا را نشان می دهد.

پکیج تبدیل موبایل به فلزیاب- شامل نرم افزار، راهنما و فیلم

آنچه که در این بسته دریافت خواهید کرد:
1و 2 - دو نرم افزار اندروئیدی کمیاب مربوط به تبدیل گوشی به فلزیاب وردیاب که با تولید فرکانس های مختلف، گوشی شما  را به یک شعاع زن فرکانسی تبدیل می کند (با تغییر فرکانس امکان جستجوی طلا، نقره، سفال و استخوان را هم دارد)

3- یک نرم افزار اندروئیدی آموزشی شامل:
آشنایی با فلزیابها
 کارکرد و نحوه استفاده از  نرم افزارهای شماره 1و2
آموزش ساخت فلزیاب ساده شاقولی
آموزش ساخت فلزیاب خوراک خور ساده

4و5 - دو راهنمای فارسی با کیفیت و با تصاویر رنگی و با کیفیت به صورت
PDF که آموزش نحوه کار با نرم افزارهای موجود در بسته (شماره 1و2) و آموزش ساخت آنتن برنجی و سایر آموزش های لازم دیگر است.

6- فیلم عملی تست عملکرد و نحوه جستجو توسط دستگاه ردیابی که با استفاده از نرم افزارها و موبایل خود درست کرده اید.

تفاوت بسیار مهم اپلیکیشن های تبدیل موبایل به فلزیاب و ردیاب موبایلی موجود با اپلیکیشن های فروشگاه های اپلکیشن دیگر (البته اگر بیابید چون این نرم افزارها بسیار کمیابند):
 
  در فروشگاه های مختص اپلیکیشن های موبایل، فایل اصلی نرم افزار به صورت مخفی است و به گونه ای است که فایل اصلی در اختیار شما قرار نمیگیرد. شما فقط باید با موبایل، برنامه را نصب کنید  و درصورتی که برنامه خراب شود چون فایل اصلی را ندارید نمی توانید دوباره آنرا نصب کنید و باید مجدد هزینه بپردازید اما با خرید از فروشگاه ما می توانید فایل اصلی را ذخیره کنید که هرگاه برنامه نصبی دچار مشکل شد دوباره آنرا نصب کنید.
دانلود رایگان، نرم افزار Function Generator، دانلود Waveform Generator، دانلود اپلیکیشن تبدیل موبایل به فلزیاب، فیلم، راهنما، کتاب، دانلود اپ تبدیل موبایل به فلزیاب، خرید دستگاه فلزیاب نقطه زن، اجاره دستگاه فلزیاب ماهواره ای، نرم افزار اندروئیدی تبدیل موبایل به فلزیاب، راهنمای فارسی تبدیل موبایل به فلزیاب، download function generator, download waveform generator, فلزیاب برد بالا، راهنمای انواع فلزیابها


 مجموعه گنج یابی و دفینه یابی - پکیج  ویژه باستان شناسان

کاملترین مجموعه گنج یابی و دفینه یابی - پکیج طلایی  ویژه باستان شناسی

مشاهده محصولات و مطالب در دسته بندی ها را فراموش نکنید.


موضوع : دانلود گنج یابی و دفینه یابی، دانلود اپلیکیشن و نرم افزار موبایل،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،