کتاب تعیین سرنوشت و درمان با رنگها، کریستالها، سنگهای قیمتی و جواهراتدانلود کتاب تعیین سرنوشت و درمان با سنگهای قیمتی، جواهرات، رنگها و کریستالها
مدیتیشن، آرامش روحی و طب سنتی و عرفان سرخپوستان آمریکایی
برای درمان واقعی نباید به علائم توجه کرد باید علت ها و الگوهای ذهنی را مورد بررسی قرار داد
بایستی قدرت شگرف رنگها، سنگها، کریستالها و طبیعت را جست
سرخپوستان آمریکایی آنرا یافته اند و طب سنتی بسیار کاملی دارند

 قیمت : 3900 تومان

سالها قبل شروع به یادگیری در زمینه شفابخشی مقدس نمودم و در آن زمان نحوه درمان سرخپوستان آمریکایی برای بسیار جالب بود برای یادگیری راههای جدید درمان زمان زیادی را در قبایل و ذخایر سرخپوستی صرف کردم با طب سنتی پر رمز و راز و کارآمد  سرخ پوستان آشنا شدم. قدرت سنگها، صخره ها و رنگ ها و کریستال ها را تجربه نموده و در این کتاب آن را برای شما فراهم کردم. تا بشنوید از راه رفتن بی آزار بر روی زمین، هماهنگی با طبیعت و کهکشان، پیوند با گیاهان، جمادات و حیوانات و معجزه رنگها و کریستالها را بیاموزیم.

کتاب به صورت پی دی اف و با کیفیت می باشد و شما تنها با پرداخت 3900  تومان می توانید لینک دانلود فایل این کتاب را دریافت می کنید و بدون هزینه پست و فوت وقت این کتاب ارزشمند در اختیارتان قرار می گیرد ( لینک دانلود به شماره همراه، ایمیل یا تلگرام شما ارسال می گردد )


کتابهای تاریخی، باستانشناسی، علوم غریبه، ادعیه، اذکار و متافیزیک، هیپنوتیزم، انرژی درونی

این کتاب مجموعه کاملی را در زمینه خصوصیات شفابخشی سنگهای قیمتی، رنگها و کریستال ها ارائه می دهد نویسنده این کتاب سالها از عمر خویش را وقف کسب دانش در زمینه درمان طب سنتی نموده است و از جمله افراد معدودی ست که دانش وسیعی را در زمینه درمان سنتی بر اساس دانش کهن در اختیار دارد و از این دانش برای درمان بیماران استفاده می نماید.
وی  بر اساس سالها تحقیق و کسب تجربه طولانی در زمینه درمان، وی معتقد است که سنگ های قیمتی، رنگها و کریستال‌ها قدرت ایجاد تغییرات روحی را دارند و قادرند که انسان‌ها را شفا بخشند.

کتاب تعیین سرنوشت و درمان با رنگها، کریستالها، سنگهای قیمتی و جواهرات

نویسنده : دایاسارِی چُکرُن -  مترجم : دکتر پروین بیات
تعداد صفحات : 220

 موضوعات کتاب شامل :
1- نور و رنگ
2- تصویری از هفت چاکرا
3- قانون کیهانی اعداد
4- اُرا چیست؟
5- جسم اِتِری
6- اثرات سنگ روی شرایط جسمی
7- کریستال کوارتز
8- درمان به کمک کریستال ها
9- ماساژ بدن با کریستال ها
 اعجاز درمان و...


موضوع : دانلود علوم غریبه و ادعیه و اذکار، دانلود کتاب و موارد متفرقه،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،