آموزش دفاع شخصی و تکنیکهای رزمی بروس لی
کتاب آموزش دفاع شخصی و تکنیکهای رزمی بروس لی در 4 جلد کامل و 480 صفحه
شامل جلد اول آموزش دفاع شخصی بروس لی
جلد دوم آموزش تکنیکهای بروس لی
جلد سوم آموزشهای  رزمی بروسلی
جلد چهارم شیوه رزمی و تکنیک های پیشرفته بروس لی

قیمت : 5800 تومان


بروس لی استاد هنرهای رزمی چینی، بازیگر فیلم‌های اکشن، فیلسوف، نظریه‌پرداز و بنیانگذار روش رزمی جیت کان دو کسی نیست که نیازی به تعریف داشته باشد.
کتاب آموزش دفاع شخصی و تکنیکهای رزمی از مقدماتی تا پیشرفته بروس لی در 4 جلد و به صورت مصور و سیاه سفید را می توانید به صورت پی دی اف دانلود کنید

کتاب به صورت پی دی اف و با کیفیت می باشد و شما تنها با پرداخت 5800  تومان می توانید لینک دانلود فایل این کتاب را دریافت می کنید و بدون هزینه پست و فوت وقت این کتاب ارزشمند در اختیارتان قرار می گیرد ( لینک دانلود به شماره همراه، ایمیل یا تلگرام شما ارسال می گردد )کتابهای تاریخی، باستانشناسی، علوم غریبه، ادعیه، اذکار و متافیزیک، هیپنوتیزم، انرژی درونی

شامل چهار جلد  که به تریب به معرفی این کتاب ها میپردازیم :

 آموزش تکنیک های دفاع از خود
عنوان این جلد "تکنیکهای دفاع شخصی یا آموزش تکنیکهای دفاع از خود می باشد که بروس لی و ام اویه هارا ( M . Uyehara) آن رابه نگارش در آوردند و تنها کتابی است که در زمینه (جیت کان دو) توسط خود بنیانگدار به رشته تحریر درآمده است. از ویژگیهای این کتاب دقت بالا و تصاویر گویا و واضحی است که موقعیتهای مختلف و نبردهای خیابانی را به خوبی به تصویر کشیده است . دفاع در مقابل حملات غافل گیرانه, مقابله همزمان با چند مهاجم٬ مقابله با حریف مسلح و غیر مسلح٬ مقابله در شرایط دشوار همانند در تنگنا قرار گرفتن و ... مواردی هستند که در این کتاب مفید گنجانده شده اند .

 تمرینات پایه
بروس لی مبتکر و بنیانگذار جیت کان دو در این کتاب مجموعه ای از تکنیکهای جامع با تاثیرات عالی را گردآوری کرده است. دوستداران هنرهای رزمی با استفاده از تکنیکهای این کتاب می توانند به ترکیب کم نظیری از قدرت٬ سرعت و آمادگی بدنی دست یابند. از ویژگیهای برجسته این کتاب مصور بودن٬ بیان مباحثی چون روشهای تمرین٬ گارد گرفتن٬ رقص پا٬ تمرینات سرعتی و قدرتی همانند سایه زدن و تمرین در حالت هوشیاری را شامل می شود.

آموزش دفاع شخصی و تکنیکهای رزمی بروس لی

 آموزش مهارت در تکنیک ها
این کتاب به منظور کمک به رزمی کاران در جهت اصلاح و پرورش تکنیکهای دفاع شخصی و استفاده صحیح از آمادگی کامل جسمانی تهیه شده است. در این جلد بروس لی به شما چگونگی افزایش مهارت در تحرکات بدنی٬ تکنیکهای دست٬ لگد زدن٬ دفع حمله حریف٬ ضربه به نقاط حساس بدن و شیوه صحیح مشت زنی" را یاد می دهد. همچنین مقایسه ای بین شیوه های کلاسیک تکنیکهای دست و دفع حمله با جیت کان دو صورت گرفته که اختلافات آنها را به خوبی نشان می دهد.

 آموزش تکنیک های پیشرفته
استفاده از این کتاب مستلزم یادگیری مفاهیم موجود در جلدهای قبلی می باشد و فرد باید در تکنیکهای پایه و مهارت در تکنیکها به پختگی لازم رسیده باشد تا قدم در این مرحله بگذارد . در این کتاب بروس لی تکنیکهای پیشرفته شیوه رزمی خود (جیت کان دو) را بیان می کند تمامی تکنیکها به تصویر کشیده شده اند.
بخشهای موجود در این کتاب عبارتند از:"تکنیکهای دست در مواجه با تهاجم با لگد٬ دفاع و تلافی تکنیکها و مقایسه ای بین رزمی کار مکانیکی و هوشمند.(رزمی کاری که ضمیر ناخوآگاه خود را پرورش داده است.)


موضوع : دانلود کتاب و موارد متفرقه،